x
U L U Y O L

altındağ evden eve nakliye

Ev taşıma işlemleri içinde olma arifesindeyseniz firma seçiminiz sizin için son derecede önemli olacaktır. Evinizde var olan her eşyanın yeni adresinize zarar görmeden ve hasar almadan taşınması konusunda gereken desteği veriyoruz. Ayrıca hizmetlerimiz eşyaların paketlenmesi, taşınması ve ambalajından çıkarılarak yerleştirilmesini kapsayacaktır. Evden eve nakliyat 'a dair ihtiyaç duyduğunuz anlarda en uygun nakliyat firmalarından bir tanesi olarak öne çıkıyoruz. Altındağ evden eve nakliyat hizmetlerimizle tüm imkanları seferb er ediyoruz. Bir hayli detaylı ve uygun hizmetleri barındıran işleyişimizle Altındağ evden eve nakliyat farkımızı ortaya koyuyoruz. Şehir içi ya da şehirlerarası hizmetlerimizle tüm eşyaları taşıma işlemlerini etkin bir biçimde sürdürüyoruz.

Altındağ Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz Neleri Kapsar?

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz sürekli olarak gerçekleştiremediğiniz bir eylem olduğundan geçmişte yaşadıklarınızı unutmanız son derecede doğaldır. Ancak tekrardan gerek duyduğunuz anlarda Altındağ evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlanacaksınız. Her zaman üzerine düşeni yapan bir firma olduğumuzu her bir aşamamızda göreceksiniz.

Altındağ evden eve nakliyat hizmetlerimiz taşınacak olan tüm eşyaların demontesiyle başlayacaktır. Ayrıca sonrasında tüm eşyaların uygun bir biçimde paketlenmesiyle ilgileneceğiz. Yeni adrese götürerek, burada boşaltılması işlemleriyle yakından ilgileneceğiz. Ayrıca sizlerin bize belirttiği odalara olacak şekilde tekrardan yerleştirerek montaj işlemlerini gerçekleştireceğiz. Tüm bu hizmetlerimizi fiyat açısından da uygun bir biçimde gerçekleştireceğiz. Son olarak ek isteklerinizi de bizlere yöneltebilir ve bu konularda da taleplerinizin karşılandığını göreceksiniz.

1.    Eşya Ambalajlama

Firmamız personelleri tarafından eşyalarınız uygun biçimde ambalajlanacaktır. Ayrıca bu işlemlere evinizde yer alan tüm eşyalar dahil olacaktır. Bununla beraber eşyalarınızın hasarsız bir biçimde taşınması durumu gerçekleşecektir. Ekstradan bir ücreti Altındağ evden eve nakliyat paketleme işlemlerine dahil etmemekteyiz.

2.    Eşyaların Araca Yüklenmesi

Eşyaların ambalajlanması ve toplanması işlemi sonrasında uygun personel sayımızla birlikte araçlara düzenli olarak yüklenmesini sağlamaktayız. Ayrıca evinizin kat durumuna bağlı olarak asansörlü taşıma hizmetlerimizi vermekteyiz.

3.    Eşyaları Boşaltma

Araca düzenli bir biçimde yerleştirilen ve taşınacak olan noktaya ulaşan eşyalarınız, dikkatli bir biçimde boşaltılacaktır. Ayrıca yine aynı şekilde yeni adrese boşaltılması esnasında asansörlü taşıma işlemlerine tabi tutmaktayız.

4.    Eşyaları Yerleştirme

Eşyaların eve çıkarılması sonrasında herhangi bir odaya yerleştirilmesi de Altındağ evden eve nakliyat firması hizmetlerimiz arasındadır. Personellerimiz belirttiğiniz biçimde eşyalarınızı yerleştireceğinden dolayı bu konuda sadece bilgi vermeniz yeterlidir.

5.    Eşyaların Montajının Yapılması

Altındağ evden eve nakliyat firması olarak sökülmesi ya da takılması gereken eşyaların gerekli işlemlerini de personellerimiz gerçekleştiriyor. Özellikle oturmaya hazır hale gelmesi adına tüm eşyalarının yerinde ve çalışır durumda olmasını destekliyor.

Altındağ Evden Eve Nakliyat Ev Taşıması Ne Kadar Sürer?

Altındağ evden eve nakliyat firmamızda var olan hizmetlerimizin ne kadar süreceği konusunda ortalama olarak rakam vermek mümkün olmaktadır. Firmamız bünyesindeki personellerin profesyonel çalışmalarının yanı sıra eşya miktarı ve mesafe bu sürecin ne kadar sürede tamamlanacağını gösterecektir. Bununla beraber ortalama olarak şehir içi hizmetlerimiz 4 ile 8 saat, şehirlerarası taşıma hizmetlerimiz de 1 ile 2 gün aralığında değişecektir. Ev taşıma hizmetlerimizde saat aralığının değişkenliğini şu faktörlere bağlı olarak hesaplayabiliriz.

•    Evin oda durumu
•    Evin kaçıncı katta olduğu
•    Asansörlü taşımanın yapılıp yapılmadığı
•    Ev ile gidilecek olan adres arasındaki mesafe
•    Montaj gerektiren mobilya sayısı
•    Eşyaların yoğunluk hali
•    Trafik durumu

Bu faktörlere bağlı olarak Altındağ evden eve nakliyat hizmetlerimizin zaman aralığı değişkenlik gösterecektir. Ancak bu süre zarfında gerekli bilgilendirmeler tarafınıza başlangıçta yapılacaktır.

İletişime Geç